mgr Katarzyna Barańska

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogolnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk


Wszystkie opracowane  programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy planowaniu diety zawsze staram się brać pod uwagę  szereg rozmaitych czynników, między innymi stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy przygotowany przeze mnie program dietetyczny jest starannie przemyślany. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Skupiam uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkuję skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów (suplementów) czy innych towarów. Zajmuję się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi.


Współpracuję na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin  medycyny, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Biorę udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywam i poszerzam moją wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Oferowane przez moją poradnię programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania

POKAŻ